AMSTEL
No. 39€ 4.300,-
bruin
12 mei 2005
J.H. Koers
Silvano N x Wellington
AMSTEL

Met individueel een prachtige zesde plaats en een zilveren teammedaille tijdens de Olympische Spelen in Sydney behoorde Silvano N bij de top van de wereld. De Silvester-zoon behaalde vele overwinningen in de internationale dressuursport. Daarnaast was hij op jongere leeftijd succesvol in de springsport, iets wat gezien zijn afstamming ook verwacht mag worden. Moeder Ennemiek scoorde zeer goed in de IBOP, bracht meerdere M-dressuurpaarden en is een dochter van de UTV-merrie Amiek. Overgrootmoeder Monique bracht naast de hengst Radboud vele Z-sportpaarden. Uit deze stam komen meerdere UTV-merries en de (inter)nationale springpaarden Eurocommerce Sydney, Oliviera, Ironique, Hamilton TS en Bermuda. Amstel ontving op de centrale keuring in Exloo een 1e premie.

Fokfamilie 277

Silvano N
Silvester
Silbersee
Silver Matal
Cibelle
Hallig
Fantus
Wielen
Tropica
Latino
Ladykiller xx
Imela
Kardina H
Capitano HOLST.
Edelin H
Ennemiek
keur pref.
Wellington
Nimmerdor pef.
Farn
pref.
Ramonaa ster
Patty
keur pref.
Lucky Boy xx
pref.
Eritama ster
Amiek
Amor
pref.
Herrscher
Barba
Monique
keur pref. prest.
Pericles xx
pref.
Elly D ster