HIPPOLYTUS KT
No. 55€ 3.000,-
schimmel
2-feb-12
R. Kiestra, Irnsum
Zirocco Blue VDL x Pacific
HIPPOLYTUS KT

De eerste fokkerijresultaten van het springkanon Zirocco Blue VDL zijn opvallend. Zelf springt de hengst op 1.40m-niveau en hij lijkt alles in huis te hebben voor het hoogste werk. Moeder Ursula H sprong in het ZZ en stamt af van de internationaal springende hengst Pacific. Grootmoeder Furona leverde het 1.40m-springpaard Lute-H (v.Damiro) en is een halfzus van het Grand Prix-springpaard Galliant Dream (v.Ulster) van Peter van Broekhoven, alsmede diverse Z- en ZZ-springpaarden. Ook de BWP-gekeurde hengst Imothep (v.Indoctro), die Grand Prix springt met Candice King, gaat in rechtstreekse lijn terug op grootmoeder Furona.

Warina ster,
pref. prest
Acarla ster,
prest
Picarla ,
keur pref. prest
Licorne des Forets
GogoMoeve H HANN
Gekas des Forets
Le Tot de Semilly
Rapsodie II
Ursula H ster ,
sport-spr prok
Pacific
Corland
Cor de la Bryere
Thyra HSP
Joyful Lady ,
Elite pref. prest
Aresa-Lady
pref. prest
Furona
Maykel
Exilio xx
Fieka ster
Urona
prest
Rigoletto
vorstin