JULIO
No. 12
schimmel
5-mei-14
J. en G. Hiemstra, Dronrijp
Zirocco Blue VDL x Indorado
JULIO

Met een 9 voor de aanleg als springpaard en totaalscore van 81 punten deed moeder Bonita opvallende zaken in de merrietest. Grootmoeder Tornita L is een halfzus van het internationale 1.50m-springpaard Santiago W (v.Calvaro Z) van Gyula Szuhai en zij staat ook aan de basis van het 1.40m-springpaard Armani Velvet (v.Heartbreaker) en diverse 1.30/1.35m-springpaarden. Uit deze directe lijn komt ook het Grand Prix-springpaard Zarnita (v.Namelus R) van Shane Breen. Vader Zirocco Blue VDL won onder Jur Vrieling al meerdere Grote Prijzen en hij breekt met zijn getalenteerde nakomelingen zoals de gekeurde hengsten Durango en Ever Blue ook door als vererver. Als moedersvader brengt de internationale sport- en fokhengst Indorado zijn genen in.

Mr.Blue
Warina ster
pref. prest
Acarla ster
prest
Picarla
keur pref. prest
Licorne des Forets
Furioso ll
Gogo Moeve
Gekas des Forets
Le Tot de Semilly
Rapsodie ll
Bonita
Elite
Indorado
Corrado l
Cor de la Bry?re
Soleil
Aida
Ahorn Z
Tresse
Tornita L ster
Indoctro
Capitol l
Vanessa Vll
Hernita
keur pref. prest
Sanita