Parco
No. 9€ 4.500,-
vos
05-05-2020
A. Kok
Jenssen VDL x Indorado
Parco
1e moeder: Werdieta
moeder van:
Dieta (s.Ukato) ISJ 1.50m – Ryan Genn Hamilton (s.Charisma) CCI3* eventing Eduward (s.Douglas) 1.30m Tarpania’s Friso (s.Bugatti VDL) 1.30m

grootmoeder van:
Idieta (s.Indoctro) 1.30m

2e moeder: Berdieta
moeder van:
Haarlem (s.Voltaire) approved KWPN stallion & ISJ 1.40m Nico (s.Voltaire) 1.30m

grootmoeder van:
Persimmon (s.Salute R P) ISJ 1.60m – William Fletcher Gentleman van de Riethandel (s.Emilion) ISJ 1.45m Gerko (s.Douglas) ISJ 1.45m Bonieta V (s.Chin Chin) ISJ 1.40m Ferdinand (s.Douglas) ISJ 1.35m (Pan-Am Games 2019) Zomita (s.Oklund) ISJ 1.35m Edita (s.Carolus II) ISJ 1.30m Ceasar (s.Ukato) ISJ 1.30m Fleuranse van de Riethandel (s.Indoctro) ISJ 1.30m Amita (s.Oklund) 1.30m Alexsander (s.Sam R) 1.30m Inzaghi (s.Dallas VDL) 1.30m Osborn (s.Oklund) 1.30m

3e moeder: Medieta

De extra galopperende en dito springende hengst Jenssen VDL viel op in het verrichtingsonderzoek (86,5 punten) en bewijst zich nu in de sport. Grootmoeder Berdieta is ook terug te vinden achter de 1.45/1.50m-paarden Elieta V (v.Diarado) en Fleurabella-V (v.Diarado).
Niet BTW-plichtig

Jenssen VDL
Harley VDL
Heartbreaker
Bacarole
Larthago
Carthago
Daisy IV
Zirsinaa Vd Leeuwerk Z
Licorne des Forets
Persinaa
Jus de Pomme
Dersinaa
Werdieta
prestatie
Indorado
Corrado I
Cor de la Bryere
Soleil
Aida
Ahorn Z
Tresse
Berdieta
preferent prestatie
Irco Polo
Marco Polo
Lottie
Medieta
Pericles Xx
Ydietje